AK Parti Heyetinden Birlik Vakfına Ziyaret

AK Parti Heyetinden Birlik Vakfına Ziyaret

AK Parti Heyetinden Birlik Vakfına Ziyaret AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu Birlik Vakfı Adıyaman şubesine nezaket ziyaretinde bulundu.

29 Kasım 2017 - 13:42

AK Parti Heyetinden Birlik Vakfına Ziyaret AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu Birlik Vakfı Adıyaman şubesine nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette bir açıklamada bulunan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan; “Adıyaman’da il başkanlığı görevim süresince hayırlı olsun ziyaretleri oldu herkese teşekkür ediyorum. Bizlerde fırsat buldukça ilçe başkanımız, gençlik kolları başkanımız ile birlikte teşekkür ziyaretlerinde bulunuyoruz ve bugünde ilimizde faaliyetini sürdüren Birlik Vakfı başkanı Yusuf Durmuş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik. Sivil toplum kuruluşlarının hayatımızda çok önemli bir yeri var. Birlik Vakfı da milli birliğimiz, beraberliğimiz, manevi değerlerimizin yaşatılması anlamında çok önemsediğimiz vakıflarımızdan birisi bu bakımdan hizmetlerinden ötürü değerli başkanımız Yusuf Durmuş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Gece gündüz ilimizdeki sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret etmeye çalışıyoruz. Adıyaman için çok önemli görevler üstleniyorlar. Adıyaman’ın huzuru, barışı ve kardeşliği için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Bundan sonra sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte Adıyaman’ın menfaatleri için daha çok çalışacağız” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Birlik Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Yusuf Durmuş; “Bilindiği üzere Birlik Vakfı yaklaşık 35 yıldır Türkiye de ilmi ve kültürel anlamda faaliyetler yürüten bir vakıf. Bu manada Adıyaman şubesi olarak bizlerde bir yıldır aktif olarak sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz. Göreve yeni başlayan İl ve İlçe başkanlarımıza hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunmuştuk bugünde onlar bizlere iadeyi ziyarette bulundular. Onları Adıyaman için bir şans olarak görüyoruz. İnşallah bundan böyle partimizle, vakfımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla ve derneklerimizle ilimiz için, ülkemiz için hayırlı hizmetler yapmak için birlikte gayret edeceğiz bu vesileyle nezaket ziyaretlerinden dolay İl başkanımız Mehmet Erdoğan’a, Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış’a ve Gençlik Kolları Başkanımız Oğuz Mutlu’ya teşekkür ediyorum” dedi

Bu haber 2576 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan: Mursi öldürülmüştür
Erdoğan: Mursi öldürülmüştür
SON DAKİKA: Eski Mısır Devlet Başkanı Muhammed Mursi yaşamını yitirdi
SON DAKİKA: Eski Mısır Devlet Başkanı Muhammed Mursi yaşamını...