Anasayfa'ya Geri Dön
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

BDP’nin Diyarbakır Adayı Gültan Kışanak

Barış ve Demokrasi Partisi’nin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Gültan Kışanak oldu.

5464697_43992251_y

Belediye başkanlığına aday olmayacağı açıklanan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir’in yerine bir kadın siyasetçinin aday yapılacağı açıklanmıştı. Bu kapsamda çalışmalarını yürüten BDP yönetimi Diyarbakır adayı olarak Gültan Kışanak‘ın ismini açıkladı.

GÜLTAN KIŞANAK KİMDİR?

Gültan Kışanak, 15 Haziran 1961′de Elazığ’da doğdu. Babasının adı Lütfü, annesinin adı Melek’tir. Gazeteci; Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdi.

Çeşitli gazetelerde gazeteci olarak çalıştı. Diyarbakır Bağlar Belediyesi Sosyal Proje Danışmanı ve Koordinatörü olarak birçok projeyi yürüttü. Kışanak, evli ve 1 çocuk annesidir.

BDP Kadın Belediye Başkan ve Eşbaşkan Adayları:

AMED

1-BÜYÜK ŞEHİR: GÜLTAN KIŞANAK
2-BAĞLAR: BİRSEN KAYA
3-FARQİN-SİLVAN: YÜKSEL BODAKÇI
4-BİSMAL-BİSMİL: CEMİLE EMİNOĞLU
5-GEL-EĞİL: PETEK ÇAPANOĞLU
6-DERXUS-LİCE: REZZAN ZUĞURLU
7-HAZRO: GÜLER DOĞU

WAN

8-EGANİS-ERCİŞ: DİBA ERMİŞ KESKİN
9-QELQELİ-ÖZALP: HANDAN BAĞCI
10-ARTEMİT-EDREMİT: SEVİL ÇETİN
11-İPEKYOLU: AYGÜL BİDAV

AGİRİ-AĞRI

12-DİYADİN: HAZAL ARAS

MUŞ

13-KOP-BULANIK: FİGEN YAŞAR
14-GIMGIM-VARTO: SABİTE EKİNCİ

COLEMERG

15-MERKEZ: DİLEK HATİPOĞLU
16-GEVER: RUKEN YETİŞKİN

QERS-KARS

17-SELİM: EMEL SAYIN
18-SARIKAMIŞ: PERVİN TOMBUL

MERDİN-MARDİN

19-NİSEYBİN- NUSAYBİN: SARA KAYA
20-KERBORAN- DARGEÇİT: ZEYNEP SİPÇİK
21-ŞEMREX-MAZIDAĞI: NECLA YILDIRIM
22-DERİK: SABAHAT ÇETİNKAYA
23-RIŞMIL-YEŞİLLİ: NİLÜFER ELİK YILMAZ

MEREŞ-MARAŞ

24-PAZARCIK: AYŞE SONZAMANCI

ŞIRNEX-ŞIRNAK

25-SİLOPİ: EMİNE AKÇA
26-TILQEBİN-BAŞVERİMLİ: RABİA TEKAS
27-QILEBAN-ULUDERE: ZEYNEP ÜREN
28-ELK-BEYTÜLŞEBAP: SEYRAN ARĞAN
29-CİZİR-CİZRE: Önseçimde.

DERSİM

30-MEZGİRT-MAZGİRT: MERAL GÜNDOĞAN

RIHA-URFA

31-KARAKÖPRÜ: GÜLAY KOCA

MERSİN

32-AKDENİZ: YÜKSEL MUTLU

EŞ BAŞKAN ADAYLARI:

AMED

1-KAYAPINAR: FATMA ARŞİMET
2-YENİŞEHİR: ÜLKÜ BAYTAŞ
3-SUR: FATMA ŞIK BARUT
4-ERGANİ: AYGÜN TAŞKIN
5-PASUR-KULP: SADİYE SÜER BARAN
6-ÇINAR: RUKİYE ERYILMAZER
7-ÇERMİK: SUNA UYSAL
8-HANİ: YEKBUN BOZARSLAN
9-DİCLE: FEVZİYE ARIKAN
10-KARAZ-KOCAKÖY: BERİVAN ELİF KILIÇ

WAN

11-BÜYÜKŞEHİR: HATİCE ÇOBAN
12-TUŞBA: HATİCE GÜNEL
13-ELBAK-BAŞKALE: AYNUR TARHAN
14-PAYİZAVA-GÜRPINAR: YILDIZ ÇETİN
15-BEYGİRİ-MURADİYE: SAFURE GÜNEŞ
16-WESTAN-GEVAŞ: GÖNÜL DENİZ
17-ÇALDIRAN: SUNA ATABAY
18-SERAV-SARAY: ZİLAN ALDATMAZ
20-ŞAX-ÇATAK: EVİN KEVE

MARDİN

21-BÜYÜKŞEHİR: HAFİZE AYMELEK
22-QOSER-KIZILTEPE: LEYLA SALMAN
23-ARTUKLU: LEYLA SEVİNÇ BOZAN
24-SAVUR: GURBET TEKİN
25-MİDYAT: FİLİZ IŞIK
26-ÖMERLİ: GÜLBİN ÖZMEN

ŞIRNEX

27-MERKEZ: ÖZLEM ONUKLU
28-XEZEX-İDİL: NEVİN OYMAN
29-BAS-GÜÇLÜKONAK: EVİN İĞDİ
30-HİLAL: YILDIZ DALMIŞ

ELİH-BATMAN

31-MERKEZ: GÜLİSTAN AKEL
32-HEZO-KOZLUK: RAHŞAN ÇARBOĞA
33-KERCEWS-GERCÜŞ: ZEYNEP ODUNU

SİİRT

34-MERKEZ: BELKIS EPÖZDEMİR
35-DIHE-ERUH: EDA KİLİS
36-MISIRÇ-KURTALAN: HATİCE SEVİPTEKİN

DERSİM

37-MERKEZ: NURHAYAT ALTUN

ÇEWLİK-BİNGÖL

38-MERKEZ: ZARİFE KARASUNGUR
39-ADAKLI: MÜZEYYEN BİLGİN
40-KANİREŞ-KARLIOVA: AYSEL KILIÇ

QERS-KARS

41-MERKEZ: GÜLDANE KILIÇ
42-KAĞIZMAN: TÜRKAN İLKKAN
43-DİGOR: ŞENGÜL ERKMEN
44-SUSUZ: FATMA ÇARKAN
45-DAĞPINAR: MÜNEVVER SUBAŞI

COLEMERG

46-ESENDERE: DİLBER UZUNKÖPRÜ

KONYA

47-KULU: ESİN AKGÜL

AGİRİ-AĞRI

48-MERKEZ: MUKADDES KUBİLAY
49-BAZİD-DOĞUBEYAZIT: DELAL TEKDEMİR
50-PATNOS: NURHAN KARADAĞ

İDIR-IĞDIR

51-MERKEZ: ŞAİZE ÖNDER
52-QULP-TUZLUCA: NEŞEGÜL CAN

BEDLİS- BİTLİS

53-MERKEZ: NEVİN TAŞDEMİR
54-XİZAN-HİZAN: RUKEN YILDIRIM
55-PIRXUS-OVAKIŞLA: SELVİN KARAKOÇ
56-XELAT-AHLAT: MÜESSER GÜNEŞ
57-NORŞİN: NAZİME AVRAS

DİLOK-ANTEP

58-NİZİP: HALİME AKA
59-ISLAHİYE: EMİNE KAYA
60-ŞEHİTKAMİL: CAHİDE MUTLU

RIHA-URFA

61-HİLVAN: SİBEL SÜTPAK
62-BOZOVA: FATMA DOĞAN
63-HALFETİ: MACİDE EKMEN

BDP ayrıca henüz kesinleşmeyen bazı il ve ilçelerin belediye başkan ve eşbaşkan adaylarını önümüzdeki günlerde kamuoyunun bilgisine sunacağını açıkladı.

24 Aralık 2013 tarihinde Kahta Manşet tarafından Adıyaman, Manşet Haberleri, Yaşam kategorisine yazıldı.
Bu haber toplam 399 kez okundu
Yorum Yazın

Sabah
Hürriyet
Milliyet
Radikal
Cumhuriyet
Akşam
Birgün
Bugün
Fanatik
Fotospor
Güneş
HaberTürk
Posta
Star
Takvim
Taraf
Türkiye
Vatan
Zaman
  EN ÇOK OKUNANLAR
AK Parti , İlçe Başkan Adaylarını Açıklıyor !
AK Parti , İlçe Başkan Adaylarını Açıklıyor AK Parti’de illerden sonra ilçe adayları da tek tek açıklanmaya başladı.     İşte ilk gelen listeler:İşte şu ana kadar Türkiye genelinde açıklanan  ilçe belediye başkan adayları…     ARTVİN İLÇE ADAYLARI: Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu Yusufeli:Eyüp Aytekin Murgul:Hasan Çavuş Şavşat:Ahmet Öztürk Ardanuç:Hasan Demirci Borçka:Aslan Atan Hopa:Nedim Cihan TRABZON İLÇE ADAYLARI: Yomra: İbrahim Sağıroğlu Arsin: Erdem Şen Araklı: Recep Çebi Sürmene: Fikri Usta Köprübaşı: Ali Riza Efendioğlu Of: Murat Saral Hayrat: Mehmet Nuhoğlu Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu Dernekpazarı: Cevdet Cemal Kansız Maçka: Koray Koçhan Akçaabat: Şefik Türkmen Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz Vakfıkebir: Muhammet Balta Beşikdüzü: Metin Kalay Tonya: Ahmet Kurt Düzköy: Salih Bakal Şalpazarı: Necati Selvitop KONYA İLÇE ADAYLARI: Selçuklu:Uğur İbrahim Altay Karatay:Bestami İnan Meram:Mustafa Yazlık GİRESUN İLÇE ADAYLARI: Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu Şebinkarahisar: Şahin Yılancı Çamoluk: Savaş Akarçeşme Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu Güce: Aytekin Geçgel Espiye:Mustafa Karadere Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu Çanakcı:Ali Bilge Tirebolu:Ömer Hıdır Alucra:Durmuş Canikli Görele:Tolga Erener Bulancak:Kadir Aydın ORDU İLÇE ADAYLARI: Çatalpınar:Muhasin Eriş Çaybaşı:Zekeriya Sarıkoca Fatsa:Hüseyin Anlayan Gülyalı:Talip Şen Mesudiye:İsa Gül İSTANBUL İLÇE ADAYLARI: Silivri:Hüseyin Turan Çatalca:Selim Düşkünler Esenyurt:Necmi Kadıoğlu Avcılar:Bayram Şenocak Başakşehir:Mevlüt Uysal Sultangazi:Cahit Altunay Küçükçekmece:Temel Karadeniz Büyükçekmece:Murat Hazıroğlu Beylikdüzü:Yusuf Uzun Bağcılar:Lokman Çağırıcı Esenler:Tevfik Göksu Güngören:Yücel Karaman Bahçelievler:Osman Develioğlu Bayrampaşa:Atilla Aydıner Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş Eyüp:Temel Başalan Fatih:Mustafa Demir Kağıthane:Fazlı Kılıç Zeytinburnu:Murat Aydın Sarıyer:Selami Uzun Üsküdar:Hilmi Türkmen Sancaktepe:İsmail Erdem Ümraniye:Hasan Can Çekmeköy:Ahmet Poyraz Sultanbey:Hüseyin Keskin Maltepe:Edibe Sözen Pendik:Kenan Şahin Tuzla:Şadi Yazıcı ANKARA İLÇE ADAYLARI: Altındağ:Veysel Tirkayi Mamak:Mesut Akgül Akyurt:Gültekin Ayantaş Keçiören:Mustafa Ak Çamlıdere:H.Caner Can Çubuk:Tuncay Acehan Sincan:Mustafa Tuna Kazan:Lokman Ertürk Elmadağ:Gazi Şahin Pursaklar:Seçluk Çetin ADANA İLÇE ADAYLARI: Sarıçam:Ahmet Ünal Yüreğir:Ahmet Zenbilci Seyhan:Zafer Kara Çukurova:Ömer Topçu Kozan:Kazım Özgan Yumurtalık:Turgut Erişmen ANTALYA İLÇE ADAYLARI: Kepez:Hakan Tütüncü Muratpaşa:Cihan Bulut Döşemealtı: Nurettin Tursun Aksu: Ali Akcan Gazipaşa:Ahmet Büyükakça Kaş:Mustafa Şalvarlı Kemer:Yusuf Üras Manavgat:Recep Barut Alanya:Hüseyin Güney Elmalı:Ümit Öztekin Korkuteli:Mustafa Akdeniz Konyaaltı:Osman Ali Eciş Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya İbradı:Muharrem Kaya Demre:Süleyman Topçu Gündoğmuş:Mehmet Özeren Finike:Nail Dülgeroğlu Serik: Ramazan Etli Akseki:İsmet Uysal ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI: Ceylanpınar:Menderes Atilla Bozova:Hasan Arusoğlu Hilvan:Aslan Ali Bıyık Harran:Mehmet Özyavuz Birecik:M.Faruk Pınarbaşı K.Köprü:Nihat Çiftçi Akçakale:A.Hakim Ayhan GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI: Kilis:Hasan Kara Oğuzeli:Mehmet Taşdemir Nizip:Fevzi Akdoğan Karkamış:Nuh Kocaaslan Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu MERSİN İLÇE ADAYLARI: Tarsus:Hakkı Meniz Mut:Murat Oktan Aydıncık:Ferat Aktan Toroslar:Ender Turhan Akdeniz:Niyazi Altun İZMİR İLÇE ADAYLARI: Konak:İlknur Denizli Bayraklı:Hamza Dağ Buca:Cemil Şeboy Balçova:Melek Eroğlu Karşıyaka:Tanfer Kemerli Çiğli:Adnan Yılmaz Menemen:Bilal Kaplangı Ödemiş:Mahmut Badem Selçuk:Zeynel Bakıcır Çeşme:Mustafa Cenger Torbalı:Yaşar Görmez Dikili:Zafer Afyon Menderes:Bülent Soylu Kınık:Sadık Doğruer Bayındır:Mehmet Kertiş KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI: Karakeçili:Hüseyin Özçelik Bahşili:İbrahim Uyar Sulakyurt:Ali Şahin Çelebi:Süleyman Uluyol Balışeyh:Ali Dedelioğlu Yahşihan:Ahmet Sungur Delice:Yüksel Yorulmaz Çerikli:Nuh Şahin ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI: Alpu:Rafet Demirtaş Beylikova:Özkan Alp Günyüzü:Mehmet Remzi Arayıt Han:Mustafa Pekak Sarıcakaya:Hüseyin Çam MANİSA İLÇE ADAYLARI: Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik Yunus Emre:Hayrullah Solmaz AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI: Emirdağ:Cengiz Pala Sandıklı:Ziya Dazkır Sultandağı:Metin Kumcu Dinar:Yaşar Yener Emeksiz Başmakcı:Ata Gündüz Kurşun İhsaniye:Lokman Ekici Şuhut:Recep Bozkurt Çay:Mevlüt Çınar Bolvadin:Ömer Dayı Çobanlar:Ali AltıntaşSAKARYA İLÇE ADAYLARI: Adapazarı:Süleyman Dişli Serdivan:Yusuf Alemdar Arifiye:İsmail Karakullukçu Geyve:Murat Kaya Akyazı:Şener Bayraktar Kaynarca:Zeynur Özel Taraklı:Tacettin Karaman Pamukova:Cevat Keser BALIKESİR İLÇE ADAYLARI: Kepsut:İsmail Cankul ÇORUM İLÇE ADAYLARI: Sungurlu:Selahatin Uzunkaya Alaca:M.Esat Yılmaz KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI: Afşin:Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir Dulkadiroğlu:Necati Okay ARDAHAN İLÇE ADAYLARI: Posof:Bedrettin Çakıcı Damal:Nevriye Derdiyok Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç DÜZCE İLÇE ADAYLARI: Gölyaka:Yakup Demircan Yığılca:Fikret Çıracı Cumayeri:Recep Tuna Konurlap:Talip Çabukoğlu Akcakoca:Cüneyt Yemenici Kaynaşlı:Osman Usta Beyköy:Hakan Uykusuz VAN İLÇE ADAYLARI: Gürpınar:Hayrullah Tanış Bahçesaray:Muhammed Orhan Gevaş:Sinan Hakan Çaldıran:Ferman Yıldırım Edremit:Arif Öndil MUĞLA İLÇE ADAYLARI: Menteşe:Mestan Yayman Seydikemer:Adem Ayat Milas:Hürol Önder Bodrum:Mustafa Paşalı Marmaris:Mehmet Tugay Yatağan:Mustafa Toksöz Köyceğiz:Kamil Ceylan Datça:Mehmet Cennet Kavaklıdere:Mehmet Demir Ortaca:Salih Özdemir BURSA İLÇE ADAYLARI: Nilüfer:Mustafa Esgin Harmancık:Ahmet Tufan Büyükorhan:Selami Türkmen Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu Karacabey:Ali Özkan Gürsu:Cüneyt Yıldız İznik:Kağan Mehmet Usta Yıldırım:Özgen Keskin Osmangazi:Mustafa Dündar Gemlik:Refik Yılmaz Yenişehir:Süleyman Çelik M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan Kestel:Yener Acar İnegöl:Ali Nur Aktaş Mudanya:Kadir Kahraman Orhangazi:Neşet Çağlayan KOCAELİ İLÇE ADAYLARI: İzmit:Nevzat Doğan Başiskele:Hüseyin Ayaz Gölcük:Mehmet Ellibeş Gebze:Adnan Köşker KARAMAN İLÇE ADAYLARI: Ermek:Uğur Sözkesen Akçaşehir:Hakkı Karaduman Kazım Karabekir:A.İhsan Alanlı Ayrancı:Ferhat Erkmen Sarıveliler:Halil Kulak Başyayla:Şerafettin Bulgurcu Sudurağı:Mehmet Ceyhan Güneyyurt:Celil Yağız Göktepe:Bayram Şahin YALOVA İLÇE ADAYLARI: Armutlu: Mehmet Birkan Termal: İsmail Atik Altınova:Metin Oral Çınarcık:Murat Erdoğan Esenköy:Özer Kaptan Taşköprü:Şaban Ertan Tavşanlı:Kadri Çiçek Kaytazdere:Tülay Yamaç Teşvikiye:Ahmet Meydan Kadıköy:Mehmet Şahin ISPARTA İLÇE ADAYLARI: Aksu: Adnan Demir Gönen: Ahmet Doğan Güneykent: Fahrettin Gözgün Atabey: Tevfik Atasoy Eğirdir: Osman Nuri Özmeral Gelendost: Mehmet Sezgin Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak Uluborlu: Mehmet Uğur Ünverdi Senirkent: Erol Durmuş Büyük Kabaca: Ali İhsan Temurçin Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir Çarıksaraylar: Özcan Turhan Yalvaç: Adnan Gemici Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu Yenişarbademli: Yaşar Gencer ERZURUM İLÇE ADAYLARI: Palandöken:Orhan Bulutlar Aziziye:Fatih Cengiz Yakutiye:Nurhan Yıldız Pazaryolu:Recep Çakmak Horasan:İbrahim Nebioğlu Olur:Rüstem Polat Tortum:Hasan Çakmak İspir:Osman Çakır Narman:Ahmet İşleyen Karayazı:Seyfettin Kınık Karaçoban:Sedat Gümüş Köprüköy:Saffet Akyürek Oltu:İbrahim Siyrek Aşkale:Ahmet Yaptırmış Çat:Şibli Saydın Hınıs:Mahmut Abiş Pasinler:Gökay Selçuk Şenkaya:Görbil Özcan Tekman:Yakup Doğan Uzundere:Halis Özsoy SİNOP İLÇE ADAYLARI: Ayancık:Ayhan Ergün Boyabat:Mehmet Hüseyin Maviş Dikmen:Ahmet Kalafat Durağan:Ahmet Kılıçaslan Erfelek:İbrahim Felek Gerze:Cevat Şensoy Saraydüzü:Hasan Peker Türkeli:Mustafa Özcan ERZİNCAN İLÇE ADAYLARI: Çayırlı:Murat Demirdöğen İliç:Ramazan Buran Kemah:Hüsamettin Şanal Kemaliye:Mustafa Haznedar Tercan:Lokman Gültekin Üzümlü:Hüsnü Işık Otlukbeli:Vahdet Ercan Refahiye:Fatih Gök NEVŞEHİR İLÇE ADAYLARI: Acıgöl:Ercan Ertaş Avanos:Mustafa Körükçü Derinkuyu:Serdar Pala Gülşehir: Mustafa Dursun Hacıbektaş: Yusuf Koçak Kozaklı: Erdoğan Çelik Ürgüp:Mehmet Aktürk Kaynak: rizeninsesi.net
Kahta Belediyesi.”Savcı Düğün Salonun’da İftar Yemeği verdi.
Kahta Belediyesi Savcı Düğün Salonun’da Düzenlenmiş olduğu Programla 2500.kişilik iftar yemeği verdi Kahta Belediyesi Savcı Düğün Salonunda  belediyenin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine 2500 kişi katıldı İftar Programına katılan misafirler, Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak. yardımcısı Halil Geyik ve  Müdürleri tarafından karşılandı. İftar programına Kuran tilaveti ve okunan mevlit ile başladı. Düzenlen iftar yemeğine, Kahta Belediye Başkanı  Abdurrahman Toprak. Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Av.İbrahim  Halil Fırat.Kahta İlçe Kaymakamı.Metin ESEN.Cumhuriyet Başsavcısı Aslan Barlık. .İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil TÜNÇMEN.Ak parti´Adıyaman  İl genel Meclis üyeleri. Akparti Kahta İlçe Teşkilatı.Şehit ve Gazi Aileleri kurum müdürleri STK Temsilcileri, dernek başkanları  katıldı. İftar  Öncesi  bir konuşma yapan.Kahta Belediye Başkanı  Sayın  Abdurrahman Toprak, İslam dünyasının kanayan yarası Filistin topraklarında yükselen acı, feryat ve gözyaşının bir kez daha yürekleri dağladığını Ramazan ayında tüm insani değerleri siyonist İsrail bir kez daha ayaklar altına almıştır. Katliamlar zincirine bir yenisini daha eklemiştir. Siyonist İsrail insanlığın ortak utancıdır. Katil İsrail'i kınıyor ve lanetliyoruz" dedi ayrıca buraya kadar gelip yemeğe katılan bütün herkeseayrı ayrı teşekkür ettiklerini ve bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirti Fatihalar okundu Dualar edildi
Hava Durumu
  Anket

no images were found