TURGUT ÖZAL MAHALLENİN SEVİLEN İSMİ ZEKERİYA ARIK  MUHTAR...

TURGUT ÖZAL MAHALLENİN SEVİLEN İSMİ ZEKERİYA ARIK  MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI:

Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerine Adıyaman Kâhta ilçesinde birçok isim muhtarlıklara adaylığını koymaya devam ediyor.

04 Ocak 2019 - 11:12 - Güncelleme: 05 Ocak 2019 - 20:30

Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerine Adıyaman Kâhta ilçesinde birçok isim muhtarlıklara adaylığını koymaya devam ediyor.

Bu adaylardan biri de Turgut ÖZAL Mahallenin sevilen ve sayılan ismi Zekeriya ARIK, Kâhta Manşet Haber Sitemize yaptığı açıklamada, “Mahallemizde bir yenilik isteyen mahalle sakinlerinin vermiş olduğu destekle, Turgut ÖZAL Mahalle Muhtarlığına adaylığımı açıklıyorum” ve çalışmalara başladım,

TURGUT ÖZAL Mahalle Muhtar adayı Zekeriya Arık, , Kâhta Manşet Haber Sitemize yaptığı açıklamada, Seven, yaşadığı mahallenin güzel olmasını istediklerine dikkati çekerek, "İnsanların mutlu olmasını istiyorum. Kişilik olarak, başkalarının sorununu kendi sorunum gibi gören birisiyim. Muhtarlık olarak, hep birlikte demokratik bir anlayışla sorunlarımıza çözüm üretebilmek için bütün mahallelilerin katılımına açık düzenli aralıklarla MAHALLE TEMSİLCİSİ toplantıları düzenleyeceğiz. Şeffaf bir yönetim anlayışını kural haline getireceğiz. İnşallah dostluk ve kardeşlik içinde çok güzel bir seçim olur. Adaylığım hem bana, hem aileme, hem de İlçemize hayırlı mübarek olsun inşallah." dedi.

Muhtar Adayı Zekeriya Arık, seçim konuşması şu şekilde;devam etti.

Turgut ÖZAL mahallemizin güzel insanları: sizler hizmetlerin en güzeline layıksınız. Biliyorum ki siz sadık vaatlerini yerine getiren yerine getirmeyeceği şeyleri vaat etmeyen vatandaşların hakkını yemeyen yedirmeyen daima haktan ve halkından yana tavır koyan her zaman ve her ortamda kendisinden hesap sorulmasını isteyebilecek kadar alnı açık cesur geçmişi temiz kişilikli yetenekli girişimci işinin ehli bir muhtar istiyorsunuz. Bütün bunları bilen ve kabul eden bir kişi olarak göreve talibim. Seçtiğiniz takdirde bende muhtarınız olarak sizlere layık olmaya çalışacağım siz değerli mahalle sakinlerimizle el ele gönül gönüle vererek çalışmamız gereken her kapıyı çalacak ve mahallemizi her konuda örnek bir mahalle yapabilmek için gayret sarf edeceğiz. İnsanların yüzlerinin, gözlerinin rengi farklı olsada göz yaşlarının rengi hep aynıdır.Göz yaşları ile yoğrulan dünyada göz yaşı olmayan Mutlu Huzur Dolu Ve Aydınlık Yarınların İçin El Ele Gönül Gönüle Turgut ÖZAL Mahallesi için güzel günler diliyorum hepinizin desteğini bekliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla

 

 

 

Kaynak: KAHTA MANŞET HABER
Bu haber 4683 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pakistan'da camiye bombalı saldırı: Çok sayıda ölü ve yaralı var
Pakistan'da camiye bombalı saldırı: Çok sayıda ölü ve yaralı...
"Bakan Akar ve TSK'nın komuta kademesi Şanlıurfa'da