Yavuz Selim Mahalle Muhtar Adayı Mehmet Hanifi Arıtay...

Yavuz Selim Mahalle Muhtar Adayı Mehmet Hanifi Arıtay Çalışmalara Devam ediyor..

Kahta ilçesi Yavuz Selim Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Hanifi Erdem,seçim çalışmalarına ara vermeden devam ederken mahalle sakinlerinin büyük desteğini arkasına almış durumda...

05 Şubat 2019 - 10:18

Kahta ilçesi Yavuz Selim Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Hanifi Erdem,seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

"Mahalle sakinlerinin büyük desteğini arkasına almış durumda. Gittiği her yerde çok iyi geri dönüşler alan Arıtay," Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz ve daha iyi yaşanabilir bir Yavuz Selim Mahallesi için çok çalışacağız" dedi.
Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız” sloganı ile yola çıkan ve seçim broşüründe mahallesinin bir an önce çözülmesi gereken sorunları sıralayan Mehmet Hanifi Arıtay,” Amacımız mahallemizdeki sorunları çözüp, eksiklikleri hemen her kesim tarafından kabul edilen çocuklar için oyun alanlarının yapılmasına öncülük edip, insanların daha iyi bir ortamda yaşamalarını sağlamak” ifadelerini kullandı.
"Mahalle sakinleri ile yüz yüze görüşen ve seçildiği takdirde eksiklerin giderilmesi için gece gündüz demeden çalışacağını ifade eden Arıtay, “Gittiğimiz, görüştüğümüz tüm Mahalle sakinlerinden çok büyük ilgi görüyoruz. Seçim beyannamemizde yer alan mahallemizdeki eksikler herkes tarafından mutlaka yapılması gereken hizmetler olarak değerlendiriliyor. Ben ve ekip arkadaşlarımın bu hizmetlerin getirilmesini sağlayacak, bilgi, birikim ve deneyime sahip olduğumuz dile getiriliyor. Şu ana kadar aldığımız geri dönüşümler ve gördüğümüz destek çok iyi. Biz de bize güvenerek desteklerini esirgemeyen seçmenlerimizin bu güvenlerini boşa çıkarmamak için çalışacağız” şeklinde konuştu.daha önce iki dönem muhtarlık yaptığım girne mahallesi ve Yavuz selim mahallesinde yaptığını belirten Arıtay tecrübelerime dayanarak mahallemizin sorunlarını da çözeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Kaynak: KAHTA MANŞET HABER
Bu haber 989 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’in “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Mesajı
Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’in “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve...
İKA Yönetim Kurulu Nisan Ayı Toplantısı Gaziantep’de Yapıldı
İKA Yönetim Kurulu Nisan Ayı Toplantısı Gaziantep’de Yapıldı