Yavuz Selim Mahalle Muhtar Adayı Ramazan Boran Sıkı Hazırlanıyor

Yavuz Selim Mahalle Muhtar Adayı Ramazan Boran Sıkı Hazırlanıyor

31 Mart 2019 da yapılacak mahalli yerel seçimlerde İlçemiz Yavuz selim mahallesi Muhtar Adaylığını açıklayan Ramazan Boran yaklaşan seçim takvimine orantılı çalışmalarına hız verdi.

21 Ocak 2019 - 09:39 - Güncelleme: 21 Ocak 2019 - 10:41

31 Mart 2019 da yapılacak mahalli yerel seçimlerde İlçemiz Yavuz Selim mahallesi Muhtar Adaylığını açıklayan Ramazan Boran yaklaşan seçim takvimine orantılı çalışmalarına hız verdi.

Kahta’da yaklaşık 20 yıldan bu yana ısıtma soğutma.havalandırma alanında hizmet veren Boran Mühendislik Sahibi Ramazan Boran, Kahta’nın en iddialı muhtar adayı oldu

31 Mart 2019 da yapılacak mahalli yerel seçimlerde İlçemiz Yavuz Selim Muhtar Adaylığını açıklayan Ramazan Boran,yaklaşan seçim takvimine orantılı çalışmalarına hız verdi.

Muhtar Adayı Ramazan Boran "İnsanlar iyi şeylere layıktır biz bunun için çaba sarf ediyoruz" sloganıyla adaylığını açıkladı.

Muhtar Adaylığını sosyal medyadan duyurmasının ardından yüzlerce tebrik ve destek mesajı alan Boran, “2019 yerel seçimlerinde; gençliğimi, girişimciliğimi ve üretkenliğimi kullanıp daha iyiye ve daha ileriye yol alacak Yavuz Selim için Muhtar Adayı oldum. Seçilmem halinde mahallemizi ortak akılla yöneteceğiz. Sorunlarımızın çözümü ve ihtiyaçlarımızın en hızlı şekilde giderilmesi için basın sektöründeki bilgi ve tecrübelerimizden de en güzel şekilde faydalanacağız. Siyasetçi ve bürokratlarla olan yakınlığımızı mahallemizin gelişimi için kullanacağız. İlerleyen süreçlerde açıklayacağımız projelerimizle mahallemizi hem daha yaşanabilir bir hale getirecek hem de mahalle sakinlerimizin ihtiyaçlarına anında yanıt vereceğiz..

 Muhtar Adayı Ramazan Boran “Adaylığımı açıklamamın akabinde tüm çevrelerden çok büyük destek gördüm. Bu durum beni muhtarlık yarışında onure ederken aynı zamanda motive etti. Herkese desteklerinden ve güzel dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Mahallemiz için adaylığını açıklayan diğer muhtar adaylarımıza da başarı dileklerimi sunuyorum. İnanıyorum ki bu seçimin kaybedeni olmayacak. Sonuç her ne olursa olsun Yavuz Selim Mahallesi sakinleri kazanacak.” dedi.

 

Kaynak: KAHTA MANŞET HABER
Bu haber 2085 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 3 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Tutdere, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı
Milletvekili Tutdere, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı...
Minik Başkan Koltuğa Oturup, Talimatlarını Verdi
Minik Başkan Koltuğa Oturup, Talimatlarını Verdi