Başkan Ekrem Kılınç'tan Birlik ve Beraberlik Mesajı

Kâhta İdmanyurdu Spor kulübü Başkanı Ekrem Kılınç'tan birlik ve beraberlik yayınladı.

Başkan Ekrem Kılınç'tan Birlik ve Beraberlik Mesajı
12 Haziran 2022 - 13:51
Dostlar, hepinizin bildiği üzere ülkece sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz.Hem ekonomik olarak hem  siyasi olarak milletimiz zor bir sınav vermektedir. Bu kötü zamanlarda birileri daha çok sıkıntı çekmemiz için aramıza nifak tohumları ekmeye çalışır.
Kardeşlerim, bize düşen birlik ve beraberlik içinde hareket edip art niyetlilere fırsat vermemektir.Bir problemimiz varsa bunu milletçe kendi içimizde çözmeliyiz.Başka yerlerden yani dış  ülkelerden medet umarsak  ülkemizi parçalamaya çalışanlara fırsat vermiş oluruz.
Bugün gerek ülkemiz sınırları içinde gerek sınır dışında vatanımızın bütünlüğü ve bizim can güvenliğimiz için kahramanca çarpışan binlerce kahramanımız var.
Maalesef bugün o kahramanlarımızdan Piyade Komando Sözleşmeli Er Fuat Özer, İstihkam Uzman Çavuş Gökhan Demir, Piyade Uzman Çavuş Ömer Yıldırım ve Piyade Uzman Onbaşı Mehmet Ali Çap Irak'ın kuzeyinde Pençe-Kilit Harekatı kapsamında, EYP saldırısı sonucu şehit düştüler. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum.

Başımız sağ olsun.
Kâhta İdmanyurdu Spor kulübü Başkanı
Ekrem Kılınç

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum