Başkan Musa Yıldırımdan Önemli Açıklamalar

Başkan Musa Yıldırımdan Önemli Açıklamalar
30 Mayıs 2023 - 16:21
eski Başkanı Musa Yıldırım,sosyal medya hesabında isim vermeden “Bence artık pisti boşaltın… yoksa sizleri anons edecekler pisten çekilin diye, yine biz üzülürüz, yine biz utanırız sizin adınıza” şeklinde paylaşımda bulundu.
 
Kahta02spor kulüp başkanlığı görevinden ayrılırken “Kahta siyasetine dizayn vermek boynumun borcu olsun”şeklindeki çıkışıyla uzun süre gündemden düşmeyen Yıldırım,bu siyasi çıkışının ardından uzun süre sesişzzliğinin ardından sosyal medya’daki isim vermeden AK Partililere yönelik yapmış olduğu manidar açıklamasıyla tekrardan günde damgasını vurdu.
 
Geçmiş yüzyılda başarı elde edemeyen arkadaşlara yeni yüzyılda başarılar dilerim, umarım hayalleri üçüncü yüzyıla kalmaz” diyerek isim vermeden AK Partililile göndermede bulunan Yıldırım’ın sosyal medya’daki paylaşımı şu şekilde;
 
"Yoruldunuz, yıprandınız ama uslanmadınız. Halkı düşündüğünüz kadar kendinizi düşünseydiniz kim bilir şimdi nerelerde olurdunuz!!!.. Bu kadar fedakarlığınız yeter! Başvuru dilekçenizin başlığını değiştirmekten de mi bıkmadınız… eee ne olacak şimdi… Bence artık pisti boşaltın… yoksa sizleri anons edecekler pisten çekilin diye, yine biz üzülürüz, yine biz utanırız sizin adınıza. Her pistte dolaşan arkadaşlara söylemek gerekiyor; bazen insan bir kenara çekilerek de ilçesine faydalı olur. Geçmiş yüzyılda başarı elde edemeyen arkadaşlara yeni yüzyılda başarılar dilerim, umarım hayalleri üçüncü yüzyıla kalmaz."
Musa yıldırım
Kahta 02 Spor eski kulübü başkanı 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum