EKREM KILINÇ HALKLA KUCAKLAŞIYOR

EKREM KILINÇ HALKLA KUCAKLAŞIYOR
24 Ocak 2023 - 12:21
EKREM KILINÇ HALKLA KUCAKLAŞIYOR 

Akparti Adıyaman Milletvekili aday adayı Eğitimci Ekrem Kılınç  vatandaşları ve esnaf ziyaretlerini yoğun bir şekilde sürdürüyor.
Ak Parti ADIYAMAN Milletvekili aday adayı EKREM KILINÇ, vatandaşları ve esnafları ziyaret ederek 2023 geleceğini ve önemini anlatarak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 
Esnaf tarafından büyük ilgiyle karşılanan.milletvekili adayı Ekrem Kılınç, ilçemizi ve esnaflarımızı bunun yanı sıra bazı köylerimize de uğrayarak. Burada görüştüğümüz vatandaşlarımızın talep ve önerilerini not ediyoruz. İnşallah bunların hepsini çözerek halkımızın isteklerine cevap vermiş olacağız. Bir şehri canlı tutanların esnafların da bazı şikâyetleri ve talepleri var, bunlarında dikkate alarak ve notlarımızı alıyoruz bu sorunları çözeceğiz inşallah. Biz gittiğimiz her yerde kucaklaştığımız her vatandaşımıza mutlaka telefon numaramızı veriyoruz. Allah nasip eder Milletvekili adayı seçilirsek 14 Mayıs ta seçimlerinde mecliste görevimiz olursa Kadını-Erkeği her vatandaşımızın gönül rahatlığıyla bizleri arayarak sorunlarını dile getirebilecekler. İşte biz bu gezileri bunun için yapıyoruz.” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum