İş Adamı Ekrem Kılınç Ramazan Bayramı mesajı:

İş Adamı Ekrem Kılınç yeryüzündeki bütün Müslüman Aleminin Ramazan Bayramını kutladığını belirterek, ‘Dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun"

İş Adamı Ekrem Kılınç Ramazan Bayramı mesajı:
20 Nisan 2023 - 16:08
İş Adamı Ekrem Kılınç  Ramazan Bayramı mesajı:

İş Adamı  Ekrem Kılınç yeryüzündeki bütün Müslüman Aleminin Ramazan Bayramını kutladığını belirterek, ‘Dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun"
Kılınç"Mesajında, bayramların, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerden biri olduğuna işaret eden başkan Kılınç, şunları kaydetti:
‘Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. O kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler. Tasa sevince, hüzün ise neşeye dönüşür. Dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.’dedi.

İş Adamı 
Ekrem Kılınç

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum