İş Adamı Mustafa Şahin'den Ramazan Bayramı Mesajı

Kahta Radyo TV A.Ş (Kahta FM) Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mustafa Şahin, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesajı yayınladı.

İş Adamı Mustafa Şahin'den Ramazan Bayramı Mesajı
20 Nisan 2023 - 15:51 - Güncelleme: 20 Nisan 2023 - 15:54
Kahta Radyo TV A.Ş (Kahta FM) Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mustafa Şahin,Ramazan Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajda,bayramın; ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için barışa, huzura ve esenliğe vesile olması temennisinde bulundu.
 
Şahin,mesajında,“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif'i uğurlamış olmanın hüznünü yaşarken,Ramazan Bayramı yüzyılın afeti olarak nitelendirilen depremlerden dolayı buruk geçecek olsa da birlik ve beraberlik içerisinde dayanışmayla yaralarımızı sarmaya devam edeceğiz.
 
Bu zor günlerde birlik ve beraberlik içerisinde her türlü sorunun üstesinden birlikte geleceğiz, yaralarımızı birlikte saracağız. Birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma için müstesna fırsat olan mübarek Ramazan Bayramı'nın yaşadığımız deprem felaketinin yaralarının sarılmasına, ülkemiz, aziz milletimiz ve tüm insanlığın sağlık, huzur ve refahına vesile olmasını temenni ediyorum”dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum