Kahta ilçesi Ulupınar Ataköy Mezrası Yıllardır Köy Yolu Yapılmıyor

Adıyaman Kahta ilçesine bağlı Ulupınar Ataköy mezrası yılardır yapılmayan köy yolu ve bölgede yaşayanları isyan ettirdi.

Kahta ilçesi Ulupınar Ataköy Mezrası Yıllardır Köy Yolu Yapılmıyor
25 Ekim 2021 - 13:38
Ulupınar Ataköy Mezrası Yıllardır Köy Yolu Yapılmıyor

"Adıyaman Kahta  ilçesine bağlı Ulupınar Ataköy mezrası yılardır yapılmayan köy yolu ve bölgede yaşayanları isyan ettirdi. 
Adıyaman il Özel idare Başkanı defalarca seçim zamanlarda oy istemeye geldiğinde yolunuzu yapacağız sözü verildiği halde yapmayınca durumu Ankarada milletvekilerine iletince demeki zorlarinna gitmiş yazın tozdan kışın çamurdan geçilmiyor!
Maksadları beli yolumuz  kasıtlı yapmadığını söyleyen köy sakinleri"Biz TC vatandaşı olarak yolumuzun bir an önce yapılmasını istiyoruz. Bozuk yolda 10 yıldır çile çekiyoruz. Çevremizde bütün köylülerin yolları yapılıyor. Burası Rusya mı?“ dediler Mezra sakinleri yol yapımı konusunda gerekirse Cumhurbaşkanına çıkacağız aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'nin de (CİMERE)
Sorunu ileteceğiz " Çevredeki Köylerin yol yapım çalışması olduğunu Ulupınar Ataköy mezrasının yolunun kasıtlı yapılmadığını belirten köylüler en temel ihtiyaçlarından biri olan sağlıklı ulaşımdan mahrum edildiklerini söylediler.
Böyle giderse artık bu partiye oy vermiyecegiz
 yıllardır köy yolunun yapımı konusunda verdiği sözü tutmadığının altını çizen vatandaşlar yılardır bu yola bir yama olsun herhangi bir şey yapılmadı artık bıçak kemiğe dayandı. Defalarca yazdık, çizdik Maalesef bizim yolumuzu yapmıyorlar bizimde artık dayanma gücü kalmadı
 "Kendileri keyif ediyorlar. Pisliği çeken biz, tozu çeken, eziyeti çeken biz oya gelince kendileri alıyorlar. Bundan sonra oy moy yok, bitti. Oya gelince kendileri alıyorlar. Bundan sonra oy moy yok,Oya gelince kurban, hayran diyorlar, şunu yapacağız, bunu yapacağız diyorlar. Hepsi kandırmaca, hep düzenbaz. Boşa bir şey yok bu kadar yeter. Bizim de canımız var. Gelsin bundan sonra oy alsınlar bakalım.
haber Ramazan Alagöz

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum