MHP SAMSAT İlçe Başkanı Mustafa Çiçek'ten MHP'nin 53. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsat İlçe Başkanı Mustafa Çiçek MHP'nin kuruluşunun 53. yıldönümü dolayısıyla yazılı

 MHP SAMSAT İlçe Başkanı Mustafa Çiçek'ten MHP'nin 53. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı
09 Şubat 2022 - 10:06 - Güncelleme: 09 Şubat 2022 - 10:23

Alparslan Türkeş tarafından 8 Şubat 1969 tarihinde kurulan Milliyetçi Hareket Partisi siyasette 53. yılına girdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsat İlçe Başkanı Mustafa Çiçek, MHP'nin kuruluşunun 53. yıldönümü dolayısıyla yazılı açıklamada bulundu.

MHP’li Başkan Çiçek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucusu rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş'in emanetini emin kılan Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'nin yolunda ve emrindeyiz. Zorlu imtihanlarda türbedarı, kurşun gibi ortamlarda hissedarı, zulmet dolu günlerde bayraktarı, çetin şartlarda sancaktarı olan üstün meziyetli, temiz mizaçlı, halis imanlı dava arkadaşlarımla övünüyor, şükranlarımı sunuyorum.  Elleri öpülesi ecdadımız başta olmak üzere, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten Mareşal Fevzi Çakmak’a, Osman Bölükbaşı’ndan Kurucu Genel Başkanımız Alparslan Türkeş’e kadar iftihar kaynaklarımıza, siyasetimizin kutup başlarına Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz diliyorum.
Vatan ve millet uğruna bedenlerini siper eden, candan geçen, yardan geçen, serden geçen, bir hilal uğruna hayattan geçip manevi muhafız ve kılavuzumuz olan aziz şehitlerimizi hürmetle, rahmetle, minnetle anıyorum. Davamız için bedel ödemiş, zindanları aydınlatmış, taş duvarları inançlarıyla aralamış yüzleri Yusuf, sabırları Yunus, sebatları devasa gazilerimize, taş medreseli yiğitlerimize sağlıklı ve uzun ömürler temenni ediyorum. Seveni fani, sevileni baki, sevgisi ebedi, sevdamız, Milliyetçi Hareket Partimizin 53. yaşı kutlu olsun. Niyaz ederim ki, tarihi varlığımız, haklı bahtiyarlığımız ebedi olsun.”

Mustafa Çiçek
MHP SAMSAT İLÇE BAŞKANI


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum