Murat Dalkılıç İflas Mı Etti? Murat'a Hande Erçel mi Destek Çıkıyor Açıkladı

Popçu Murat Dalkılıç'ın son dönemde işlerinin bozulduğu ve ekonomik darboğaza düştüğüne ilişkin haberlere açıklama geldi. Sevgilisi Hande Erçel'in Sen Çal Kapımı isimli yeni dizisinden kazandığı para ile Murat Dalkılıç'ın 30 bin liralık ev kirasına destek olduğu ileri sürülmüştü

Murat Dalkılıç İflas Mı Etti? Murat'a Hande Erçel mi Destek Çıkıyor Açıkladı
09 Haziran 2020 - 19:45

Sahnelerde ve ekranlarda boy gösteren ünlü isimlerin zaman içinde ekonomik olarak eksiye geçtikleri, zor duruma düştükleri maddi desteğe ihtiyaç duyduklarına ilişkin haberler magazin tarihi boyunca her dönem okurların dikkatini çekti. Özendiğimiz, hayatlarına gıpta ettiğimiz, hayranı olduğumuz sanatçıların zor duruma düştüğünü öğrendiğimizde hepimiz üzüldük! İşte bu tarz haberlere konu olan isimlerin sonuncusu popçu Murat Dalkılıç oldu.

HANDE ERÇEL KİRAYA ORTAK OLDU İDDİASI

Oyuncu Hande Erçel ile mutlu bir birliktelik sürdüren popçu Murat Dalkılıç'ın ekonomik sıkıntılarla boğuştuğu iddia edildi. Yaşana darboğazda Dalkılıç'a sevgilisi Hande Erçel'in destek olduğu haberi kulaktan kulağa yayıldı. Kulislerde konuşulanlara göre; Hande Erçel, paraya sıkışan Murat Dalkılıç'a yeni dizisi Sen Çal Kapımı'dan gelen parayla destek oldu! Dalkılıç'ın 30 bin liralık ev kirasına yarı yarıya ortak olan Hande Erçel'in 'Bir elin nesi var, iki elin sesi var, İyi günde kötü günde hep beraberiz' dercesine Murat Dalkılıç'a sahip çıktığı öğrenildi.

 

'HANDE ELİNDEN GELENİ YAPARDI!'

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, maddi sıkıntı yaşadığını, bu yüzden sevgilisi Hande Erçel'in kiraya ortak olduğunu ve iflas ettiğine ilişkin iddialara yanıt verdi. 

Murat Dalkılıç, hakkındaki maddi kriz haberlerine ilişkin açıklama yaparak "Sabah uyandım bir de baktım iflas etmişim! İflas etmedim arkadaşlar böyle bir şey yok! Kaldı ki böyle bir şey herkesin başına gelebilir benim de gelebilir. Böyle bir durumda insanın sevdiği insana derdini açması onunla paylaşması sorun değil. Şükürler olsun ki iflas etmedim. Böyle bir durum yaşasaydım Hande elinden geleni yapardı" dedi.

'OLAYIN PEŞİNİ BIRAKMA'YACAĞIM'

Sosyal medya hesabından video çeken Dalkılıç, "Arkadaşlar şükürler olsun ki iflas etmedim. Kaldı ki doğru bile olsa insanların hayat arkadaşları birbirlerine destek olabilir. Bu çok doğal. Hande de böyle bir durum yaşasaydım elinden geleni yapardı" ifadelerini kullandı. Olayın peşini bırakmayacağını da sözlerine ekledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum