Ünlü İş Adamının Eşi Polise Sığındı: 'Saçımdan Sürükledi'

ATO eski başkanı Salih Bezci'nin oğlu Efe Bezci ile iki yıl önce Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğünle evlenen Reyhan Çağla Bezci, eşinden şikayetçi oldu.

Ünlü İş Adamının Eşi Polise Sığındı: 'Saçımdan Sürükledi'
09 Haziran 2020 - 19:53

ATO eski başkanı Salih Bezci'nin oğlu ve BJK yöneticisi Efe Bezci'nin iki yıllık eşi Reyhan Çağla Bezci, geçtiğimiz günlerde Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği'ne başvurdu. Günaydın'da yer alan habere göre; Bezci, kendisine şiddet uygulayıp kasten yaraladığı gerekçesiyle eşinden şikayetçi oldu ve uzaklaştırma kararı istedi.

Reyhan Çağla Bezci ifadesinde yaşadıklarını anlattı...

"8 Mayıs günü eşim 04.00 sıralarında uyurken beni omuzlarımdan tutup kaldırdı, sürükleyerek 'Kiminle mesajlaşıyorsun?' diye bağırdı. Telefonumu karıştırdı. Ben de giyinme odasına kaçıp kendimi kilitledim. Eşim çekiçle vurarak kapıyı kırdı."

'YARDIM İSTEDİM'

Hemen evdeki yardım butonlarına bastığını söyleyen Bezci, ifadesine şöyle devam etti: "Güvenlikçilere 'Kayınpederimi arayın, bana yardım etsin' dedim. Efe gelip saçımdan sürükledi. Beni hırpaladı, yumruk attı, balkon kapısına kafamı vurdu. Beni balkondan atmasından kortum. Hemen annemi aradım. O sırada polisler de geldi. Beni darp ve tehdit eden eşimden şikayetçiyim."


Seçil Balık

Seçil Balık

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum