Kaymakam Ahmet Gazi Kaya, Bölükyayla Beldesinin Yatırımları...

Kaymakam Ahmet Gazi Kaya, Bölükyayla Beldesinin Yatırımları İnceledi.

Kahta İlçe Kaymakamı Ahmet Gazi KAYA, İlçemize bağlı Bölükyayla Beldesini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

20 Aralık 2017 - 12:18 - Güncelleme: 20 Aralık 2017 - 13:05

Kahta İlçe Kaymakamı Ahmet Gazi KAYA, İlçemize bağlı Bölükyayla Beldesini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

Gezi ve incelemelerinde Kaymakam Ahmet Gazi KAYA’ ya, Bölükyayla Belediye Başkanı Ramazan YAVUZ eşlik etti.

Bölükyayla Beldesinde yapım aşamasında olan 100 tonluk Su Deposunu inceleyen Kaymakam KAYA, Bölükyayla Belediye Başkanı Ramazan YAVUZ’dan yatırım hakkında bilgi aldı.

Bölükyayla Belediye Başkanı Ramazan YAVUZ; “Beldemiz Haydaran İçme Suyu projesine dahil edildi. 14 kilometrelik uzunluğa, saniyede 8 litre su akıtabilme özelliğine sahip projenin maliyeti 2.600.000 TL’ dir. Proje tamamlandığında beldemiz cazibeli bir içme suyuna kavuşmuş olacak. Baştan beri bu hizmetin Bölükyayla Beldesine gelmesini yakinen takip eden, değerli hemşehrimiz bölgemizin değerli vekili TBMM Başkanvekili Ahmet AYDIN Beye ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca Adıyaman Milletvekilleri  Adnan BOYNUKARA, İbrahim Halil FIRAT, Salih FIRAT' a da teşekkür ediyorum" dedi.

Kaymakam Ahmet Gazi KAYA, “yatırımın şimdiden Bölükyayla Beldemize hayırlı olmasını diliyor, ilçemizdeki yatırımlar için başta TBMM Başkanvekili Ak Parti Adıyaman Milletvekili Sayın Ahmet AYDIN ile Sayın Valimiz Nurullah Naci KALKANCI olmak üzere, Adıyaman Milletvekilleri ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”  dedi.

 

 

 

Bu haber 3008 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kâhta Belediyesi' ilaçlama seferberliği sürüyor
Kâhta Belediyesi' ilaçlama seferberliği sürüyor
Kahta Belediyesi  Sathi Asfalt Kaplama Çalışması Başladı
Kahta Belediyesi Sathi Asfalt Kaplama Çalışması Başladı