Mühendis Mehmet Güneri İl Genel Meclis üyeliği için aday...

Mühendis Mehmet Güneri İl Genel Meclis üyeliği için aday Başvurusu Yaptı.

İnşaat mühendisi Mehmet Güneri Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerinde  AK Parti’den İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.

31 Aralık 2018 - 20:04 - Güncelleme: 02 Ocak 2019 - 12:03

İnşaat mühendisi Mehmet Güneri Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerinde  AK Parti’den İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.

Adıyaman İl Genel Meclis aday adaylığı için dilekçesini teslim eden Mühendis Güneri burada yaptığı konuşmada, "Allah Gönlümüze kalbimize göre versin. Tabii AK Parti iktidarında Türkiye’de ne hizmetler yapıldığını sizler çok daha iyi biliyorsunuz. İstikrarın sürmesi, için, Adıyaman’ın gelişmesi için Ak Partinin iktidarına ihtiyacımız var. Benim hedefim hiç bir zaman mevki makam değil amacım sadece millete hizmet, dolayısıyla günümün çoğunluğu hemşehrilerim’le iç içe geçiyor. Sorunları çok iyi anlıyorum, halka hizmet hakka hizmet diyerek halkıma hizmet için buradayım. Durmak yok yola hep birlikte devam diyorum. İl Genel Meclis Üyesi aday adayı olan tüm arkadaşlara başarılar dilerim." dedi.

                                MEHMET GÜNERİ KİMDİR VE ÖZ GEÇMİŞİ:

1989'da Mersin’de doğdu.İlk ve Orta öğrenimini Adıyaman’ın Kahta ilçesinde tamamladı.Lise öğrenimini ise Kahta Lisesinde okumuştur.

2014 yılın’da Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

2017-2018 yılın’da Rumeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İş Sağlığı veGüvenliği Tezli

Yüksek Lisans Bölümünü Tamamlayıp Tez aşamasındadır.2014-2015 yılın’da Ş.urfada özel sektörde Yapıdenetim firmasında Saha Mühendisi olarak çalıştı.2015-2016 yıllın’daSanko Holding Çimko Adıyaman Çimento Fabrikasın’da çalıştı.2016 Yılında ise Adıyaman Çimko Çimento Fabrikasından

İstifa edip Genç Girişimci olarak Güneri Mühendislik İnşaat Firmasını Kurup İş Hayatına atıldı.

Proje ,Statik,Plan,Metraj ve Taahhüt Hizmeti sunup halen aynı hizmeti sürdürmektedir.

AK PARTİ'NİN 2023,2053 ve 2071 Hedefleri Doğrultusunda Gençlere önem veren Gençlere İnanan

Gençlerle Beraber yürüyen ve Seçim Manifestosun’daAk Parti’yi Geleceğe Taşıyacak Olan

Gençlerdir diyen Ak Partiye gönül vermiş olup bunun ilk adımını İl Genel meclis üyesi aday adayı olarak atmıştır.Adaylığının kabul edilmesi durumunda Mesleki Tecrübenin Kendisine kazandırmış olduğu bilgi , birikim ve tecrübeleri ile Hangi Bölge olursa olsun Bölgemizin İhtiyaç ve Sorunlarını İl Genel Meclisinde çözüme kavuşturmak için üzerine düşeni yapacaktır."Şeklinde konuştu"

 

 

Kaynak: KAHTA MANŞET HABER
Bu haber 5368 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Tutdere, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı
Milletvekili Tutdere, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı...
Minik Başkan Koltuğa Oturup, Talimatlarını Verdi
Minik Başkan Koltuğa Oturup, Talimatlarını Verdi