BAŞKAN KILINÇ İDMANYURDU FK BAŞKANLIĞINDAN AYRILDI

Kahta İdmanyurdu Futbol Kulübü Başkanı Ekram Kılınç, bazı özel nedenlerden dolayı isitfa ettiğini duyurdu.

BAŞKAN KILINÇ İDMANYURDU FK BAŞKANLIĞINDAN AYRILDI
07 Eylül 2022 - 07:08
BAŞKAN KILINÇ İDMANYURDU FK BAŞKANLIĞINDAN AYRILDI

Kahta İdmanyurdu Futbol Kulübü Başkanı Ekram Kılınç, bazı özel nedenlerden dolayı isitfa ettiğini duyurdu.
3 yıldır İdmanyurdu FK Başkanlığını yürüden Başkan Ekrem Kılınç, tüm gençler lig kategorilerinde Adıyaman şampiyonu olarak ilimizi bölgede temsil ettiğini ve dn önemlisi de Kahta İdmanyurdu’nu Adıyaman futbolunda bir marka haline dönüştürdüğünü söyledi.
Bazı özel nedenlerden dolayı Kahta İdmanyurdu başkanlığına virgül koyarak bıraktığını belirten Başkan Ekram Kılınç, “İyi insan, iyi vatandaş, iyi futbolcu sloganıyla çıktığımız bu yolda, 3 yıllık sürecin 1,5 yılı pandemiyle geçti. Kalan 1,5 yılda da tüm gençler lig kategorilerinde Adıyaman şampiyonu olarak ilimizi bölgede temsil ettik. En önemlisi de Kahta İdmanyurdu’nu Adıyaman futbolunda bir marka haline dönüştürdük. İnşallah en kısa zamanda takımımız Adıyaman'ı Türkiye şampiyonasında da temsil edecektir. 
“BAŞKANLIĞINA VİRGÜL KOYARAK BIRAKIYORUM”
Bazı özel nedenlerden dolayı Kahta İdmanyurdu başkanlığına virgül koyarak bırakıyorum; ancak bu ayrılık sadece kağıt üstünde olacak. Dün olduğu gibi bügün de ve yarın da gençlerimizin ve çoçuklarımızın yanında yer almaya devam edeceğiz. Çünkü bir hayalimiz var; bu toprakların çocuklarına güvendiğimizde ve imkan verdiğimizde başaramayacakları iş yoktur.
TEŞEKKÜR
Değerli hemşehrilerim ve kıymetli sporseverler, bu üç yıllık başkanlık sürecimizde her zaman  yanımızda olan yönetim ve teknik kadromuzdaki bütün arkadaşlarıma, futbolcu kardeşlerime, futbolcularımızın ailelerine, Kâhta Kaymakamlığına, Kâhta Belediyesine, Kâhta 02 Spor’a, Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Halk Eğitim Müdürlüğü’ne, Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün fedakar personeline, taraftarlarımıza, Ak Parti, Yeniden Refah Partisi ve Hüda-Par Gençlik Kolları Başkanlarına, ayrıca destekleriyle sürekli yanımızda olan sivil toplum örgütlerimize, Kahta basınının değerli emekçilerine, takımımıza kapılarını her zaman açan hayırsever hemşehrilerimize, hayırsever esnafımıza, ve Kâhta-Adıyaman Minibüs Kooperatifine teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum