AK Parti İlçe Başkanı Osman Çetinkaya'dan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Çetinkaya'dan Kurban Bayramı Mesajı
27 Haziran 2023 - 19:48
AK Parti İlçe Başkanı Osman Çetinkaya’dan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Osman Çetinkaya, “Birlik ve beraberliğimizi en yoğun şekilde hissederek yaşadığımız Kurban Bayramı’nı canı gönülden tebrik ediyor, Yüce Allah’tan başta ülkemiz olmak üzere bütün İslam alemine mutluluk, sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyorum.” Dedi.
6 Şubat depremlerinde kaybedilen canların acısından dolayı Kurban Bayramı’nı buruk karşıladıkların belirten Başkan Osman Çetinkaya, depremde vefat eden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabır diledi.
Başkan Çetinkaya, “Birlik ve birliğimizin temel taşlarından olan bayramlarımız, hepimiz için büyük anlam taşımaktadır. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olan böyle bir dönemde, eriştiğimiz Kurban Bayramı’nın milli birliğimizin daha da güçlenmesine, tüm insanlık için huzur ve kardeşliğin oluşmasına vesile olmasını diliyorum. Şehrimizin yeniden ihya ve inşası için var gücümüzle çalışıyoruz. Elbette ki zor günlerden geçiyoruz. Fakat bu zorlu süreçten güçlenerek çıkacağımıza inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Kahta ve Adıyaman’ımız olmaz üzere, tüm İslam âleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”ifadelerine yer verdi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum