GAZETECİ YAZAR RAMAZAN ALAGÖZ DEN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Alagöz 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolasıyla yayınladığı mesajında "Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız" dedi.

GAZETECİ YAZAR RAMAZAN ALAGÖZ DEN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI
02 Aralık 2022 - 10:16
Alagöz  3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolasıyla yayınladığı mesajında "Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız" dedi.
Engellilerimizin toplumsal hayatın her alanında varlık göstermeleri ve kendilerine yer bulmaları, şüphesiz tüm toplumu zenginleştirecek ve güçlendirecektir.Engelli vatandaşlarımızın normal bir yaşam sürdürmeleri için toplumsal duyarlılığın arttırılması bedensel, zihinsel farklılıklarımızı birer engel olarak değil, hayata başka yönlerden açılan değişik pencereler olarak görebilir ve o pencereleri sonuna kadar açıp, başka hayatların havasını da cesaretle soluyabilirsek, aramızdaki tüm engelleri aşabiliriz demektir.” dedi.

Her günümüzün 3 Aralık kadar duyarlı ve anlayışlı geçmesi dileği ile hepimizi hayata bağlayan sevgi ve yaşama sevincinin sonsuza kadar kalplerinizde bulunmasını diliyor, bütün engellilerimize yürekten sevgilerimi sunuyor, bu duygu ve düşüncelerle, 'Engelliler Gününü' kutluyorum.” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum